Stovyklos 2 diena

  • Paskelbta: 2024-06-17
  • Kategorija: Renginiai

Dar viena stovyklos diena – daugiau nuotykių, atrakcijų ir gražių įspūdžių.

1 grupės stovyklautojai šiandien „Apollo“ kino teatre valgydami spragėsius ir gerdami kolą žiūrėjome filmą apie Don Kichoto palikuonių nuotykius. Po grįžimo vyko smagios muzikos ir ritmo pamokos – mokėmės šokti, dainuoti, įsijausti į ritmą. Visiems pavyko.

2 grupės , antroji diena praėjo puikiai! Ar žinojote, kad Vilniuje yra tikras vėjo malūnas? Taigi iki šios dienos mes nežinojome. Malūno šeimininkė surengė edukacinė pamokėlę "Duonos kelias".Vaikai sužinojo kokiu ilgu ir sunkiu keliu duona nukeliauja nuo laukų iki mūsų stalo. Vaikai galėjo prisiliesti prie lietuviškų ištakų. Malūnas labai senas, labai tikras, ten kepa tikrą lietuvišką duoną. Vaikai su malonumu gėrė žolelių arbatą ir valgė juodą duoną su lašiniais. Buvo labai įdomu ir smagu!

3 grupės vaikai lankėsi Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Ten jie galėjo pasinerti į meno pasaulį ir susipažinti su scenografų kūryba: kostiumais ir dekoracijomis įvairaus žanro filmams – mokslinei fantastikai, melodramai, folklorui. Po pietų vaikų laukė įdomi muzikinė pamoka, viktorina apie Lietuvą ir sportinės estafetės. Diena praskriejo!

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos