Konferencija "Vaiko teisių konvencijos įgyvendinimas"

  • Paskelbė : Direktorė Direktorė
  • Paskelbta: 2023-06-01
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 1 d. Vilniaus Antakalnio pradinėje mokykloje vyko konferencija „Vaiko teisių konvencijos įgyvendinimas“ skirta Tarptautinei Vaiko Gynimo dienai paminėti. Jau pradinėse klasėse mokiniai pratinami prie bendradarbiavimo bei komunikavimo, mokslinių tyrimų vykdymo, diskusijų vedimo, samprotavimo. 2b ir 4a klasės mokiniai pristatė savo atliktų tyrimų rezultatus. Mokyklos psichologė Jolanta Rinkunienė papasakojo apie vaiko teises bei pareigas.

Konferencijoje dalyvavo respublikinio piešinių konkurso „Kylame keldami kitus“ nugalėtojai, jų mokytojai bei garbingi svečiai – Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugijos Macierz szkolna vadovė Krystyna Dzierżyńska, Lietuvos lenkų teatro studijos vadovė Lilija Kiejzik, praeitos kadencijos Vilniaus miesto vicemere Edita Tamošiūnaitė, bendradarbiaujančių su Vilniaus Antakalnio pradinės mokykla ugdymo įstaigų vadovai. Konferencijos metu mokiniai vaidino, dainavo, pagilino savo žinias apie savo teises bei pareigas. Konferenciją vainikavo respublikinio konkurso „Kylame keldami kitus“ nugalėtojų apdovanojimas. O pačioje pabaigoje visų vaikų laukė saldžios staigmenos.

Konferencijos organizatoriai džiaugiasi renginio rezultatais ir yra dėkingi visiems dalyviams už skirtą laiką bei išsakytą nuomonę.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos